Замовити дзвінок

Baby Шауер в Одесі

Baby шауер – це свято, яке набирає все більшої популярності в нашій країні. Суть заходу полягає у веселій вечірці для майбутніх батьків в колі найближчих і рідних людей в честь майбутньої появи на світ малюка.

Традиція запрошувати гостей, для того щоб розділити радість сімейного щастя, прояви щирої батьківської любові до майбутнього чаду зародилася в Сполучених Штатах Америки і все частіше припадає до душі українцям.

Компанії Sweetart організовує свято Бейбі Шауер в Одесі з дотриманням всіх важливих моментів і відмінних рис заходу і гарантією дружньої, веселої і щасливої атмосфери.

Основні традиції свята

Організований нашими співробітниками бейбі Шауер в Одесі – це гарантія дотримання всіх важливих традиційних моментів події. Для проведення такого незвичайного свята слід враховувати такі його особливості:

Створити святкову атмосферу для вагітної жінки і її сім’ї можна в будь-який зручний для них час незалежно від терміну. Найпоширеніший і практичний період проведення свята – після 30 тижня вагітності.

Обов’язковими учасниками події стануть гості, які приносять цікаві оригінальні подарунки – іграшки та необхідні для майбутньої дитини речі та інші красиві дрібниці.

Бебі show – це оригінальна і весела вечірка, на якій гостям пропонується взяти участь у веселих і забавних конкурсах і повеселитися від душі. Окрему увагу приробити організації конкурсів і розваги для дітей – дитяча програма готується окремо з урахуванням їх вікової категорії.

Місце проведення прикрашається тематичним декором, і готують незвичайні частування, прикрашені яскравими дитячими елементами.

Обов’язково кожному гостю такого свята підносяться приємні пам’ятні подарунки – креативні і незвичайні презенти ще більше піднімуть настрій друзям сім’ї і дозволять точно запам’ятати відвідування такого незвичайного свята.

Як організовує бебі шауер компанія Sweetart?

Співробітники нашої компанії докладають максимум зусиль для організації в Одесі бебі Шауера на найвищому рівні, весело і незабутньо.

Комплексна підготовка до свята від наших фахівців включає проведення таких обов’язкових етапів і дій:

1. Визначення тематики вечірки – пропозиції ідей для цього буде залежати від терміну вагітності, статі майбутньої дитини і особистих побажань і переваг матусі і її близьких.

2. Вибір і прикраса у відповідній концепції приміщення – створення святкової атмосфери забезпечується з використанням різнокольорових повітряних куль, стрічок, і інших дитячих прикрас. Відмінним варіантом проведення вечірки стане її оформлення в стилі якогось мультфільму чи казки в залежності від статі дитини. Місце для майбутньої матусі виділять особливим чином і старанно прикрашають.

3. Гостям готуються спеціальні пам’ятні запрошення і пам’ятні оригінальні подарунки – невеличкі сувеніри, смачні подарунки та приємні дрібниці.

4. Розробка і підготовка спеціального меню – частування у вигляді дитячих речей, сосок, пляшечок, колясок та іншої атрибутики.

5. Веселі, невимушені, неординарні розваги – смішні, безглузді дитячі конкурси для всіх гостей. Особливості сценарію та напрямки програми визначаються загальною концепцією свята і тематикою вечірки.

Фахівці компанії Sweetart створять святковий захід конкретно для вас і зроблять його незабутнім і максимально приємним, незвичайним і веселим!

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Loading...

Замовити незабутнє свято!

@ Instagram