Замовити дзвінок

ОРГАНІЗАЦІЯ КОРПОРАТИВУ В ОФІСІ

Наша команда фахівців, які по-справжньому люблять свою справу, переконані в тому, що добре і професійно організовані корпоративні заходи в офісі в Одесі допоможуть згуртувати колектив, і стануть відмінним варіантом психологічного зближення співробітників в атмосфері радості і веселощів.

Обов’язкові моменти гарного свята в офісі

Для того щоб організований захід подарував гостям незабутні емоції та радісні приємні спогади необхідно ретельно підходити до виконання кожного підготовчого моменту.

Основними етапами організації корпоративу в офісі є:

Вибір відповідальних співробітників за проведення святкування або вибір event-агентства для отримання якісних послуг і організації святкування важливої для компанії події «під ключ».

Позначення і визначення бюджету, в рамках якого буде проводитися оплата всіх витратних компонентів.

Розробка та затвердження програми свята, підбір сценарію, твердження меню і продумування загальної концепції і напрямки свята.

Підготовка і продумування елементів декору приміщення в обраному стилі. Підготовка, створення прикрас і подарунків, презентів і призів з лого компанії і зазначенням пам’ятної дати.

Збір і організація доставки атрибутів і реквізиту, який необхідний для проведення конкурсів і створення потрібної атмосфери.

Чимало важливим і вирішальним фактором, що визначає хід самого свята – це людина, яка буде його вести або керувати і стежити за послідовністю програми, робити і підтримувати правильний настрій.

Ретельно і грамотно продумане корпаративне свято, проведене в офісі, дозволить поліпшити загальну атмосферу в колективі, налагодити стосунки і створити дружні зв’язки між усіма його учасниками, допоможе новим працівникам краще освоїтися в новій обстановці і познайомитися з усіма співробітниками.

Переваги довірити організацію корпоративу професійній команді

Залучення наших event-фахівців для організації корпоративу в офісі стане хорошим варіантом по таким важливим причинам:

підбір професійного ведучого свята, який зможе поставити необхідний настрій і не дасть співробітникам нудьгувати або залишатися в стороні;

можливість провести свято в будь-якому форматі – тематична вечірка, майстер-клас з виконання цікавого і захоплюючого творчого процесу, костюмований бал, створення спеціальної концепції з урахуванням особливостей приводу святкування;

облік всіх необхідних дрібних деталей, які доповнять і зроблять захід завершеним, без виникнення непередбачених ситуацій і форс-мажорів і недоліків;

ретельний підбір меню з можливістю надати кожному співробітнику звичних і бажаних страв;

організація дозвілля фахівцями гарантує залучення професійного обладнання, якісного музичного супроводу і сценарію, який здатний передати необхідний настрій в залежності від приводу заходу;

індивідуальний підхід до кожного клієнта і уявлення гідних бюджетних свят для маленьких підприємств і компаній з невеликою чисельністю співробітників або масштабних корпоративів для великих організацій із залученням команди професіоналів, які впораються із завданнями будь-якої складності;

всі подробиці і особливості заходу для надання ідеальної програми, з опрацюванням кожної дрібниці для максимального комфорту і нестримних веселощів.

Компанія Sweetart – це гарантія відповідального підходу до кожного замовлення, прояви незвичайного погляду на подію і фантазії для створення незвичайних цікавих концепцій.

Обов’язковим етапом співпраці стане отримання таких даних:

мета і причина проведення корпоративу – професійне свято, ювілей компанії, загальнодержавні заходи або бажання весело, в дружній атмосфері провести час всім колективом для налагодження відносин і поліпшення загальної атмосфери;

бюджет замовлення – для розробки концепції, спираючись на фінансові можливості замовника і складання реальних адекватних програм і сценаріїв;

кількість співробітників, з наданням інформації про склад колективу – це момент необхідний для того, щоб визначити можливість організувати і придумати активні, тематичні конкурси та продумати напрямок всього заходу і розваги, які сподобаються всім учасникам дії;

напрямок і сфера роботи і діяльності організації – для створення сценарію з урахуванням і обігруванням такого моменту для створення правильної атмосфери і захоплення в процес працівників;

вікові категорії учасників – це дозволяє визначити концепцію і напрямок сценарію;

побажання і переваги замовників, якщо такі ідеї проявляють співробітники компанії.

Додатковим бонусом звернення в спеціалізовану компанію стануть мінімальні витрати часу на організацію і підготовку корпоративу в офісі в Одесі і відсутність необхідності відволікати співробітників від виконання робочих обов’язків і навантажувати його додатковими обов’язками і клопотами.

Співробітники нашої компанії запропонують і придумають найоригінальніші, незвичайні і цікаві ідеї корпоративу в офісі з урахуванням кількості учасників, бюджету свята, вікової групи і переваг колективу.

Ми направляємо весь свій потенціал для проведення іскрометного заходу, який не залишить нікого байдужим і подарує необхідні для зміцнення корпаративного духу, підвищення працездатності і прекрасного відпочинку настрою. Такі події дозволять працівникам стати справжніми друзями і привести компанію до успіху.

Телефонуйте, пишіть нам, і ми створимо для вас незабутні урочистості, які запам’ятаються і залишаться в ваших серцях назавжди!

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Loading...

Замовити незабутнє свято!

@ Instagram