Замовити дзвінок

ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЙ В ОДЕСІ

Щорічно Одеса приймає десятки ділових, освітніх, культурних, наукових заходів: від спеціалізованих виставок до глобальних міжнародних фестивалів і форумів. Вона по праву вважається одним з центрів розвитку підприємництва та інновацій в Україні.

Це не дивно: для такого завдання, як проведення конференцій, Одеса підходить якнайкраще. Місто з теплим кліматом, багатом промисловим потенціалом, розвиненою туристичною інфраструктурою, великою базою розміщення створює всі умови для того, щоб гості могли зосередитися на обговоренні та пошуку важливих для них професійних рішень.

Планування конференції: фактори успіху

Перш ніж планувати будь-який захід, необхідно чітко уявляти для себе його завдання і цільову аудиторію. Може, ви вирішите зібрати в одному часі і просторі провідних гуру інтернет маркетингу, запросити до участі представників бізнесу або залучити до мозкового штурму майстрів по створенню ігрового контенту. Розуміти це важливо тому, що в подальшому концепція буде будуватися саме на ваших планах і очікуваннях учасників.

Коли задум готовий, переходимо безпосередньо до підготовки:

Вибираємо дату і місце;

Готуємо змістовне наповнення, запрошуємо спікерів, формуємо програму;

Розробляємо рекламно-інформаційні матеріали, плануємо просування;

Шукаємо надійних підрядників, укладаємо угоди;

Розсилаємо інформаційні листи;

Замовляємо сувенірну продукцію, друк роздаткових матеріалів;

Приймаємо заявки, організовуємо проживання, трансфер гостей і т.д.

Як бачите, ще до того, як конференція перейде в свою фінальну стадію, йде в прямому сенсі титанічна праця, від якої залежить успіх всього плану. Тому доцільніше, якщо організацією конференцій в Одесі буде займатися компанія, яка знає зсередини ділове середовище міста, які заслуговують на довіру підрядників і найбільш підходящі майданчики.

Основні принципи вибору агентства

Вибираючи організатора, звертайте увагу насамперед на його досвід і репутацію. Ідеально, якщо вам вдасться налагодити контакт з колишніми або постійними клієнтами фірми і отримати інформацію про її діяльність з перших вуст.

Також цінним помічником стане портфоліо – його зміст, добірка проектів, оформлення, фотографії з місця події наочно продемонструють рівень фахівців і їх підхід до справи.

При цьому потрібно розуміти, що рідко коли головна послуга агентства – саме проведення конференцій: Одеса – прекрасне місце для романтичних весільних церемоній, креативних тімбілдінгів, дитячих свят. Тому при виборі організатора орієнтуйтеся головним чином на професіоналізм. Коли вас чують, вносять конкретні і чіткі пропозиції, дотримують прозорість витрат, в термін виконують обіцянки – це найкраща запорука співпраці.

І нарешті, важливий лакмусовий папірець сумлінного партнера – його контакти. Серйозне агентство працює тільки зі справжніми професіоналами (друкарнею, кейтринг, фотостудією). І якщо вам рекомендують службу, що викликає безліч нарікань, це привід засумніватися в спільному веденні справ.

У сфері професійних інтересів event-агентства Sweetart – організація освітніх, наукових і бізнес-заходів різного рівня. Серед них:

– тренінг;

– семінар;

– конференція;

– круглий стіл;

– майстер-клас та інші.

Довіряючи нам розробку і підготовку заходу, ви отримуєте в своє розпорядження справжніх професіоналів своєї справи.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Loading...

Замовити незабутнє свято!

@ Instagram