Замовити дзвінок

ВЕСІЛЛЯ В УКРАЇНСЬКОМУ СТИЛІ В ОДЕСІ

Весілля в українському стилі – естетичне торжество, яке ви точно запам’ятаєте. Воно наповнене традиціями і особливим колоритом. Наш народ споконвіку був дуже глибоким і романтичним, це відображено в традиціях. Ритуали можуть бути завзятими, але зворушливими, старовинні обряди і звичаї предків допомагають відтворити атмосферу єднання закоханих!

Українське весілля в Одесі – одна з улюблених напрямків у нашій діяльності. Ми переконані, що підготовка повинна бути докладною та грунтовної, так як «вирішує» кожна дрібниця. Розважальна програма цього заходу не просто допомагає отримати гостям гарний настрій, але формує долю молодят на довгі роки вперед!

Чому варто довіряти організацію професіоналам?

Національний колорит дуже глибокий. У ньому зберігаються традиції до звичаїв, приголомшлива музика. Фольклорні мотиви роблять торжество незабутнім і яскравим. Для того, щоб свято пройшло бездоганно, потрібно кілька складових:

Глибоке ретельне вивчення теми.

Розуміння української культури.

Фантазія.

Уміння втілювати ідеї в життя.

Українська культура щедра на емоції. Її ситна кухня, строкаті наряди, кумедні танці з іграми стануть ідеальною відправною точкою в сімейне життя. Весілля в українському стилі в Одесі в нашому виконанні – те завдання, яке важливо довірити фахівцям з практичним досвідом. Для створення гарного сценарію, потрібно розуміти тему зсередини. Тільки так народжується характерна національна атмосфера.

Співробітники event-агентства знайомі з побутом, розуміють український народ, приділяють увагу традиційній кухні та обрядам. Кожна деталь принципова, щоб стиль був витриманий на 100%.

Ми знаємо про українські традиційні весіллях все!

Тематичні весілля – особливий напрямок в нашій діяльності. Над кожним проектом працюють професіонали, які вкладають свої сили й душу. Тільки так можна втілити в життя атмосферу національного гуляння, коли кожна традиція врахована і дотримана.

Ми прораховуємо кожен крок, а молодята можуть вносити свої побажання і корективи:

Вибір місця проведення.

Підбір гідних провідних, музикантів.

Правильний наряд нареченої, що гармонує із загальним настроєм. Українське плаття ніжне, яке демонструє чистоту нареченої і її любов до свого обранця. А які чудові на ньому орнаменти! Це саме можна сказати і до нареченого з вишиванкою та шароварами як найяскравішим елементом костюма. Ми допоможемо і з цим питанням.

Оформлення весілля в українському стилі – завдання грамотних декораторів, починаючи з місця проживання нареченої, закінчуючи всіма іншими відмітками на карті проходження весільної компанії! Теплі кольори, народні інструменти, глиняні горщики, стрічки, квіти, вінки, вишиті скатертини …

Дотримання завітів української кухні!

Підготовка відповідних тематичних конкурсів.

Кому підійде весілля в українському стилі?

Відштовхуючись від багатого практичного досвіду, можемо з упевненістю сказати, що таке торжество – універсальне, так як є квінтесенцією щастя, пустощів, веселощів! Сьогодні знову важливо любити свою батьківщину, шанувати її минуле, повертатися до витоків. Це захоплююче і красиво!

Весільні обряди нашого народу орієнтовані на сімейні цінності, чистоту любові, вірність. У них зустрічаються цікаві образи: коровай як символ народження дітей, гільце, гілочка дерева, що демонструє чистоту нареченої, рушник, символ долі пари …

Вам підійде таке оформлення, якщо:

Ви шукаєте чогось яскравого і незвичайного.

Весілля має бути веселим і запам’ятається всім учасникам.

Ви прагнете отримати цікаве відео і фото з заходу.

Ви любите свою країну і її історію!

Якщо вас цікавить, щоб все пройшло бездоганно, просто передайте нам це завдання, і ми зробимо все так, як для себе і навіть краще!

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Loading...

Замовити незабутнє свято!

@ Instagram