Замовити дзвінок

ВЕСІЛЬНА АРКА В ОДЕСІ ВІД SWEET ART EVENT AGENCY

Весільна арка в Одесі

Весільна арка (Одеса), ціна якої залежить від складності конфігурації виробу і використовуваних матеріалів, надовго збережеться у ваших спогадах і на фотографіях з торжества. З цієї причини варто приділити особливу увагу питанню прикраси елемента. Оформлення весільних арок – одна з областей спеціалізації компанії Sweetart. Замовлення послуги доступне як окремо, так і в рамках організації урочистої церемонії одруження.

різновиди конструкцій

Тренд використання подібних інструкцій на весільному заході прийшов до нас із Заходу. Сьогодні без цього елемента складно уявити сучасну виїзну розпис. Арочні конструкції символізують врата в нове життя, що починається у молодят відразу після ритуалу обміну кільцями. Елемент втілює собою благополуччя, родинне щастя, зміни. Краса аксесуара обіцяє щастя в шлюбі.

На вибір доступні наступні варіанти геометричної форми:

прямокутний намет на 4 опорних елементах;

П-подібна конструкція;

сердцеобразную виріб;

півколо в формі підкови.

Аксесуар дозволяє створити атмосферу винятковості урочистої реєстрації шлюбу, виконуючи при цьому практичну роль – відмінна зона для фото. Матеріалом каркаса служить різьблена фанера, гнучкі прути, дріт, метал, пластик. Така опора максимально надійна і стійка. При виборі відповідного декору конструкції потрібно враховувати стилістику торжества. Весільна арка в Одесі допоможе створити відчуття справжньої казки.

Варіанти оформлення аксесуара підбираються в індивідуальному порядку:

текстильні драпіровки;

атласні стрічки і банти;

повітряні кулі;

флористичні композиції: живі або штучні.

Результатом роботи наших фахівців стає ефектна декорація, органічно доповнює загальну концепцію церемонії. Нам під силу реалізувати найсміливіші задуми в цій області – обмеженням служить лише наявний у вас бюджет. Класика або більш сучасний формат – вибір варіанту декору залишається за вами.

Оренда арки на весілля

Прокат весільної арки (Одеса) дозволяє доповнити оформлення весілля ефектним елементом – центром композиції. Така конструкція затребувана при проведенні виїзного розпису і весільного банкету. Для оренди цікавого варіанту знадобиться вибрати відповідну модель з каталогу і оформити заявку на сайті або по телефону.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Loading...

Замовити незабутнє свято!

@ Instagram