Замовити дзвінок

ВЕСІЛЬНІ БУКЕТИ В ОДЕСІ

Весільні букети в Одесі – оформлення, ціна

Букет для нареченої (Одеса) є обов’язковим атрибутом будь-якого весільного торжества. Оригінальна композиція стане завершальним штрихом до образу нареченої.

Ми співпрацюємо з перевіреними постачальниками рослин, в зв’язку з чим можемо запропонувати вам оформлення флористичних композицій високої якості за прийнятними цінами. Для складання букетів використовуються тільки свіжі квіти, які збережуть первісну красу до самого кінця урочистого заходу і будуть ефектно виглядати на фотографіях.

Як оформити букет для нареченої

Весільні букети (Одеса) повинні відповідати ряду параметрів:

колірна гамма – має значення як сам наряд нареченої, так і її макіяж, відтінок костюма нареченого;

форма конструкції з квітів – підбирається індивідуально, доступні класичні круглі або конусоподібні, каскадні варіанти;

аромат рослини – повинен бути м’яким і ненав’язливим, не надто яскраво вираженим;

вага аксесуара – визначає зручність для нареченої під час урочистого заходу.

Композиція може складатися по обраному вами зразком з каталогу. Досвідчені флористи також готові втілити в життя будь-яку вашу ідею, домігшись максимальної відповідності до побажань клієнтки.

Для складання композицій можуть використовуватися різні квіти: хризантеми, конвалії, півонії, троянди, гербери та ін. Традиційні обмеження у виборі відповідних видів рослин вже не актуальні. Можна використовувати практично будь-які вподобані бутони, враховуючи зазначені вище критерії. З урахуванням сезону флористи запропонують продуману комбінацію сортів рослин.

Фахівці здатні створити композиції на замовлення практично будь-якої форми:

букети на стеблах – виглядають максимально природно, бутони не піддаються сильним змінам;

класична півсфера – найпопулярніший і універсальний варіант;

куля – оригінальна форма, підвішується на руку за допомогою стрічки або закріплюється на ручці, стійкий варіант;

каплеподібний – має витягнуту вертикальну форму, виглядає об’ємно, але при цьому трохи важить;

у вигляді жезла – формується на основі довгих вертикальних рослин, зручний для носіння протягом всього дня формат.

Важливе значення має і сезонність рослин. Весільні заходи часто проходить в жаркий період року, тому важливо, щоб бутони не зів’яли завчасно. Розкішне плаття з безліччю декоративних деталей органічно доповнить скромний букет, в той час як лаконічному поряд більше підійдуть екзотичні рослини в руках нареченої.

Де замовити весільний букет?

Весільні букети (Одеса), ціни на які складаються під впливом кількох чинників, повинні підходити нареченій і загальній стилістиці свята. Вибір аксесуара займає важливе місце в процесі підготовки до торжества. Правильним рішенням стане замовити квіткову композицію у справжніх професіоналів своєї справи. Фахівці візьмуть на себе задачу компонування елементів аксесуара, намагаючись домогтися максимальної гармонії за колірною гамою до нарядів і оформлення залу на банкеті.

Замовити стильний букет для нареченої, фото зразків якого наведені на сайті, можна у нас. Досвідчені флористи складуть ідеальну композицію, що в максимальному ступені відповідає вашим смакам, особливості вбрання і стилістиці урочистого заходу. Індивідуально підібраний букет на весілля, що включає тільки свіжі бутони, легко витримає довгі години весільної церемонії і збереже первозданну привабливість до самого вечора.

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Loading...

Замовити незабутнє свято!

@ Instagram